تغییر در نوع آگهی ها

اطلاعیه شماره 4

به اطلاع کارفرمایان محترم می رساند که از تاریخ 1 دی ماه 1398 تمام آگهی ها فقط به دو صورت ویژه یا معمولی با مدت زمان یک ماهه ثبت خواهد شد و مدت زمان های مختلف و نیز سفارش ارسال پیامک حذف شده است. لازم به ذکر است که تمام آگهی هایی که در سایت ثبت می شود بصورت رایگان در کانال نیازمندیها نیز درج خواهد شد.

مدیریت سایت نیازمندیهای نیشابور

تغییر آدرس دفتر سایت

اطلاعیه شماره 4

ضمن تبریک سال نو به اطلاع می رساند که دفتر سایت نیازمندیهای نیشابور از بلوار بعثت به آدرس جدید خود واقع در فردوسی شمالی 2 - روبروی درب پارکینگ کلینیک فرهنگیان- کافی نت آروین منتقل شده است لذا خواهشمنیم جهت ثبت آگهی یا بصورت اینترنتی و تلفنی اقدام نمایید یا به آدرس جدید سایت واقع در فردوسی شمالی مراجعه داشته باشید.

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم

مدیریت سایت نیازمندیهای نیشابور

ثبت آگهی ملک و اتومبیل بصورت رایگان

اطلاعیه شماره 3

ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی، به اطلاع کلیه عزیزان می رسانیم در راستای خدمتی دیگر به همشهریان عزیز و کمک در خانه دار شدن همگان، از این پس می توانید تمام آگهی های املاک اعم از باغ، زمین، ویلا، آپارتمان و . . . و اتومبیل را بصورت رایگان در سایت نیازمندیهای نیشابور ثبت نموده و پرینت بگیرید. فقط توجه داشته باشید که در زمان ثبت آگهی در قسمت کد تخفیف کلمه amlak یا khodro را حتما تایپ نموده و دسته مورد نظر را املاک یا اتومبیل انتخاب نمایید.

پیروز و سربلند باشید

بروز رسانی بیش از 40 نوع کارت ویزیت و تراکت بهمراه تخفیفات و قیمت همکاری

اطلاعیه شماره 2

قیمت های کارت ویزیت و تراکت بروز رسانی شدند جهت رؤیت قیمت ها به قسمت تبلیغات مراجعه نمایید

اولین ارائه دهنده بیش از 30 نوع کارت ویزیت و تراکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

%15 تخفیف ویژه همکاران با ارائه طرح آماده و %10 تخفیف بدون ارائه طرح

%10 تخفیف ویژه مشتریان دائمی سایت که دارای شناسه مشتری می باشند

نکاتی در مورد ثبت آگهی

اطلاعیه شماره 1

کسانی که خود اقدام به ثبت آگهی می نمایند لطفا به چند نکته توجه داشته باشند:

از گذاشتن عکس بیشتر از 100 کیلو بایت خودداری نمایید

دسته بندی و زیر شاخه را بطور صحیح انتخاب نمایید

تکمیل موارد ستاره دار الزامی می باشد

در صورتیکه مایل به نمایش نام و نام خانوادگی خود برای عموم نیستید قسمت نام و نام خانوادگی سفارش دهنده را خط تیره (_) گذاشته و نام خانوادگی بهمراه شماره همراه خود را در قسمت درج تلفن شخصی جهت اطلاع سایت نیازمندیها قرار دهید

بعد از محاسبه هزینه آگهی چنانچه قادر به پرداخت هزینه آگهی در همان لحظه نمی باشید شناسه آگهی خود را یادداشت نموده و هر زمان مایل به ثبت آگهی و پرداخت اینترنتی هزینه آن بودید از منوی پیگیری سفارشات وارد شده و با درج شماره سفارش خود در این قسمت، متن آگهی ثبتی خود را رؤیت نموده و هزینه آن را پرداخت نمایید و حتی الامکان از ثبت مجدد آگهی پرداخت نشده خود خودداری نمایید اگر شناسه خود را فراموش یا مفقود کردید از طریق پشتیبانی آنلاین یا تماس تلفنی با دفتر سایت نیازمندیها می توانید آن را دریافت نمایید .

1


رنگ بندی