سایت نیازمندیهای نیشابور با هدف ایجاد ارتباط بین کارفرما و متقاضیان کار در سال 1389 آغاز به کار کرد و با دریافت پروانه کسب و کار اینترنتی(نماد اعتماد الکترونیک) از سایت ای نماد به نشانی www.enamad.ir در جهت جلب اعتماد هر چه بیشتر افراد مختلف و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی گام برداشت.
این سایت با درج آگهی در سایت نیازمندیها و ارسال آن برای متقاضیان کار توانسته است رضایت اکثر مشتریان خود را فراهم نماید و هیچ گونه شباهتی به فعالیت کاریابی های سطح کشور ندارد.
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان، مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
لازم به ذکر است آن دسته از متقاضیان کار که تمایل دارند آگهی های نیشابور برای آنها رایگان پیامک شود نام، نام خانوادگی و تحصیلات خود را به سامانه 30007004393229 ارسال کنند تمام اطلاعات شما بصورت محرمانه نزد سایت نیازمندیهای نیشابور محفوظ خواهد ماند.

تمام کافی نت ها، مشاورین املاک و نمایشگاه های اتومبیل نیز می توانند با ارسال تصویر کارت ملی، شناسنامه و پروانه کسب خود به ایمیل مندرج در سایت، پس از بررسی و تأیید توسط مدیریت، کد تخفیف دریافت نموده و آگهی های خود را با تخفیف 30% ثبت نمایند.

تمام حقوق و امتیازات این سایت محفوظ است و همه کافی نت ها و تایپ و تکثیر ها موظفند جهت پرینت آگهی های این سایت فقط و فقط از قسمت « پرینت آگهی » که بر روی صفحه اصلی قرار دارد اقدام نمایند در صورت مشاهده خلاف واقع موجب پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

با سپاس

سایت نیازمندیهای نیشابوررنگ بندی